TWORZYMY NOWY MODEL BIZNESU

Drużyna Premium - Football Academy

W tym roku mamy zaszczyt dołączyć do grona partnerów Football Academy. Football Academy jest innowacyjną, dynamicznie rozwijającą się siecią szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży, działającą na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Nasza firma aktywnie uczestniczy i wspiera działania Football Academy, dlatego chieli byśmy podzieli się z wami ich osiągnięciami.


Długo wyczekiwany pierwszy turniej właśnie zakończony, młodsze Żaki rocznik 2010/2011 jako gospodarz podejmował RKP Rybnik i MOSIR Jastrzębie wygrywając turniej 4:3 pokonując Rybnik i 13:1 Jastrzębie. Starsze Orły lub Orliki grały w Szerokiej z tamtejszym Żarem wygrywając 7:3 oraz pokonując Wicher Wilchwy 5:3.

Atmosfera jak pogoda piękna i ciepła.

Gratulację.

     

  

 


 

Kolejna wspaniała zabawa z uśmiechem naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej. Chłopcy z rocznika 2010/2011 wzięli udział w Turniej piłkarskim w Piekarach koło Krakowa. Rozegrali kilka spotkań, trochę wygrali, trochę przegrali i remisy też były ale radość w oczach bezcenna.

Dziękujemy Organizatorom i Trenerowi Rafałowi.

 

       


Wspaniały turniej za nami, dużo bramek i emocji. W sobotę 21.10.2017 zakończyliśmy jako gospodarz turniej w Żorach- Osiny na naszym naturalnym boisku.

Na mokrym i grząskim boisku strzeliliśmy aż 9 bramek a straciliśmy 8. Gościliśmy drużyny z Gotartowic, Suszca, Stanowic.

Dla statystyków, wyniki poniżej:

  • 1:3 z Suszec
  • 4:3 z Gotartowicami
  • 4:2 Stanowicami

 

   

 


Ostatni turniej zakończony zwycięstwem Football Academy i tym samym Nasza Akademia zajęła pierwsze miejsce łącznie po 4 Turniejach.

Dla Wszystkich uczestników olbrzymie brawa za walkę, zabawę i wytrwałość, pogoda nie zawsze rozpieszczała.
Podziękowania dla organizatorów i trenerów za wspaniałe warunki do gry a graliśmy w Czerwionce, Bełku, Leszczynach i oczywiście w naszych Żorach – Osiny.
Tak dla statystyków wyniki meczów ostatniego turnieju w Leszczynach.

Pierwszy mecz 2:0 drugi 4:3 a trzeci 1:1 Gratulacje i czekamy na kolejne turnieje :)


 

Kolejne dwa turnieje za nami.
Jesteśmy już po Turnieju w Osinach jako Gospodarz, pogoda można powiedzieć dopisała – nie padało :) Drużyna walczyła, zanotowała dwie wygrane i przyszła pierwsza porażka 1:2 – kiedyś musiała przyjść. Wspaniała atmosfera i zabawa na naturalnym boisku.

Wczoraj zakończył się Turniej w Bełku, również dwie wygrane 9:0 i 2:1 i jedna porażka 1:4 Gratulacje dla zwycięzców, w tych trudnych warunkach atmosferycznych rodzili sobie najlepiej i zasłużenie wygrali.

Wszystkim należą się wielkie brawa – warunki pogodowe wyjątkowo trudne – mocno padało i wiało.

Przed nami turniej w Czerwionce…

       

     


Wspaniały turniej i wspaniała atmosfera to jest prawdziwy sport, radość i emocje. Wynik mniej ważny ale tak dla statystyki 3 mecze i 3 wygrane:

  • 8:0
  • 2:1
  • 2:0

Nasza załoga

Krzysztof Piotrowski

właściciel

Adriana Kotlorz-Pryl

Kierownik ds. sprzedaży

Agnieszka Piotrowska

Specjalista ds. ubezpieczeń

Partnerzy